| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata care e vecina cu mine? Imi place mult de ea...

2 răspunsuri:
| Handrei a răspuns:

Ooff...chestiile astea nu au manual de instructiuni, e vorba de chimie, trebuie sa aveti vreo legatura "covalenta"... apropie-te de ea.fi indraznet,afla daca aveti ceva in comun, daca da fi si mai indraznet si du-o pana la capat, daca nu.ei bine.las-o balta ca nu-si are rostu si daca incerci sa te dai dupa ea, iese urat si o sa regreti.asta e natura.n-ai ce-i face, viata nu-i ca-n filme

| mihaelaa18 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea pe diverse motive/subiecte,sa ii zambesti atunci cand o vezi,sa ii faci complimente,sa vorbesti cu ea pe mess,ai putea sa o inviti in oras la un suc,la o plimbare prin parc, sa cauti sa stai mai mult prin preajma ei. Daca si ea simte ceva pentru tine poate veti avea o relatie, cine stiebig grin.
Baftahappy