| JusTPauL a întrebat:

Cum pot sa dau unblock la cineva de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Marrythenight a răspuns:

Apesi pe sageata de unde vrei sa iesi, stii tu : log out. Putin mai sus de log out scrie SETTINGS. dai acolo. pe partea stanga va scrie : general, apoi security, privacy, timeline and and tagging apoi cu un semn rosu si cu o dunga alba scrie BLOCKING. dai acolo si iti apare lista cu persoanele care le-ai blocat, apoi dai unblock happy

1 răspuns:
| Furculingură a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=blocking

În dreapta fiecărui nume ai " deblochează ". Dai click acolo, după aceea dai pe "ok" şi gata.