| Cosmina_1622 a întrebat:

Cum pot sa devin celebra? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Daca ai voce participa la concursuri de canto.Mai simplu filmeaza-te si pune clipul pe youtube-succes garantatwinking. sa imi zici daca ti-a iesit ceva.astept fundita:X.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Prin ceea ce faci, fii speciala si unica.

| OanaG a răspuns:

Idem toti, trebuie sa ai cateva relatii, pile ca fara alea nu prea se poate!

Poate vei da si tu peste vreun Columbeanuu whistling

| anonimaa a răspuns:

Celebra?laughingrolling on the floor pai ma foloseste-ti talentele doar nu vrei sa fii celebra fiindca nu te pricepi la dans logik nu
deci trebuie sa muncesti mult, sa ai mereu o pregatire si la fel ca multe vedete la inceput inscrie-te la un festival/concurs fiindca este debutul cel mai bun, ai nevoie de multa sustinerelaughing financiara logik si de mult talent
mult succes fundita?

| emillie a răspuns:

Un singur lucru: cand ajungi acolo sa nu uiti de unde ai plecat si sa iti aduci aminte de noilaughing.
Succes.

| ANoNim_7814 a răspuns:

Prin multa munca... talent de asemenea
si nu uita cine estistraight face adica fi tu insati in orice situatiehappy
:*:*

| Mar a răspuns:

1. fa canto. du-te la un grup din orasul tau
2. fa niste filmulete pe youtube (parodii, inregistreaza un cantec etc)
3. fa-te fotomodel laughing)
4. du-te la un grup cunoscut de dans
5.fi impreuna cu O VEDETA CUNOSCUTA laughing)[sorry era o gluma]
succes