| TrollingFace a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa rada sa zambeasca?

Răspuns Câştigător
| Cryssy_6590 a răspuns:

Fa fata de catelus trist o sa i se para amuzat si tot odata adorabil :X spune-i bancuri gadilo zi faze amuzante sau spune-i bancuri haioase

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mytzzy_8364 a răspuns:

Spunandu'i glume, faze amuzante facute de tine...

| watzzup a răspuns:

Ba cica cum faci fetele sa zambeasca sau sa rada, eu pot sa ii fac pe toti colegi mei din clasa sa rada in cor, n-am raspuns aproape la fiecare vorba a mea o fata care o plac rade straight face

| watzzup a răspuns (pentru watzzup):

Scze big grin laughing bag scze laughing pentru neintelegerea scrisului meu happy

Răspuns utilizator avertizat