| sysymysy a întrebat:

Cum pot sa fac rost de xats pe un chat pentru copii gratis adica nu vreau sa cumpar cu cardul sau tampeni din astea va rog ajutor

5 răspunsuri:
| Urzică a răspuns:

Mai bine da-te batutalaughing. Cei mai multi nu-ti dau.Trebuie sa le ceri la aia de pe trade da de abia nimeresti 1-2 care sa iti dea macar 2laughing.

EuSiAtat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii chat si vezi ca scrie xat.

::::love struck

oana

pentru sysymysy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum sa nu o cartela de paysafe cu 40 de euro si cumperi xats si zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu scriu xat sau chat si imi da nu trebuie sa fac nimic

| skyland a răspuns:

Salut, e cam tarziu, dar te pot invata sa faci days si xats gratis si legal (cu putin efort)