| sysymysy a întrebat:

Cum pot sa fac rost de xats pe un chat pentru copii gratis adica nu vreau sa cumpar cu cardul sau tampeni din astea va rog ajutor dau fundita sau sa fac steluta sau inima la omulet unde trebuie sa ma inregistrez?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Intra pe http://xat.com/ si acolo sunt mai multe chaturi in toaate limbile, selectezi romana si apoi iti alegi un chat in romana sau in alta limba si incepi sa vorbesti cu ceilalti si iti pui nume si poza cu tine sau daca nu vrei cu tine iti alegi din imaginile lor. Daca vrei sa ai propriul tau xat trebuie sa intri la creeare xat, intrebi pe cineva de pe chatul ales si in cateva minute iti creezi si tu unul.
Daca vrei sa iti pui steluta sau inima la nume trebuie sa selectezi inima sau steluta respectiva de la alti participanti, apoi dai clik dreapta si copy si apoi ctrl + v unde vrei sa o atasezi.
Sper ca te-am ajutat cat de cat :*.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu pe chat o steluta la omulet cum fac rost de ea?

| Pufaa99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inregistrezi..Adica te duci la inregistrare. sua mai simplu scrii pe main login apoi dai clik pe ce ai scris : login apoi te conduc ei mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe gogle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu pot sa copy inimasad

| дηÐяЄүßя؃ℓØ a răspuns:

Daca vrei ca sa ai la pion (omulet) steluta trebuie doar ca sa te inregistrezi. Adica scrii login si iti faci un cont si dupa te loghezi si o sa iti apara o steluta neagra la pion (omulet), iar daca vrei ca aceea steluta sa fie colorata in galben trebuie sa ai minim 1 day. Ai mai mentionat in intrebarea tu cum poti sa faci rost la omult de stea sau inima. La inima pentru a obtine se cam bazeaza pe xats care se obtin cu bani, cred ca cunosti acest lucru. Adica trebuie sa fi married (casatorit) cu cineva. Unul dintre voi va trebui ca sa dea 200 xats pentru a deveni amandoi married ( casatoriti, cu inima la omulet ). Daca nu ai days inima iti va aparea de culoare neagra, simpla. Daca ai days inima iti va aparea colorata de culoare rosie.

Sper ca te-am ajutat!

| vladvladut444 a răspuns:

Iti poti cumpara xats de la utilizatori care vand cu credit de pe telefon, de obicei 1000 de xats costa 5euro.

| HelloOX2 a răspuns:

Ptr steluta de la omulet...intri pe chat si scrii registerlaughing si completezii datele necesare pentru steluta... dupa aia o sa primesti un mail il activezii si gata!winking