| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Cum pot sa fac sa iasa fumul de tigare dn camera:-s?`n 2 ore?laughing
nu pot deschide geamu pentru ca e plasa de aia:-s intra tantarii etc:-s oare daca las ventilatorul apryns trece fumul :-s? mersi mult...

16 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Oust!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lucru e sigur, trucul cu prosopul ud care sa absoarba fumul si mirosul nu merge, l-am incercat si eu mai demult laughing Poti sa folosesti un deodorant de camera, eventual unul anti-tabac.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai oricum si prin plasa aia intra aer...nu stiu daca rezolvi ceva daca dai drumul la ventilator da incearca.Si ma gandesc ca acum esti singura acasa deci deschide toate usile macar sa se imprastie fumul ca sa nu ai o ceata imensa la tine in camera... daca parintii tai sunt fumatori atunci s'ar putea sa nu simta mirosul...adica eu fumam cateodata cu ei in casa(imi inchideam usa de la camera)si nu'si dadeau seama.Insa eu zic ca totusi cel mai bine ar fi sa deschizi geamul chiar daca intra tantari...rezolvi dupa aia cu o pastila de tantari sau ii tragi cu aspiratorullaughing (eu asa fac)
Succeshappy

| barbyr0z.ex.fantadelamaye explică:

Nu fumeaza:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, stai, acum am citit ca in 2 ore laughing Eu zic sa deschizi plasa, n-o sa intre un roi de tantari acum, timpurile disperate cer masuri disperate... Insa ar fi bine ca pe viitor sa te gandesti si sa ai la indemana un deodorant de camera sau macar un spray de tantari, ca sa deschizi geamul. Sau as zice: "Nu mai fuma!" dar nu sunt eu in masura sa dau sfaturi din astea laughing

| YLLL a răspuns:

Fumează pe geam.
Sau deschide geamul ala ca nu o sa intre ff multţi ţanţarrrilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva antitabac e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Betisoare parfumate cica absorb fumul de tigarahappy
daca le suportihappy

nony
| nony a răspuns:

Invita o prietena care fumeaza si dai vina pe ea.nu trebuie sa mai faci nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ventilatorul... dar lasi geamul deschis...

| Gexu a răspuns:

Trage-l pe naslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa fumezi pe balcon sau in bucatarie. Asa scapi si de mirosul din camera si nici nu mai fumezi asa de mult. happy

| scootsie a răspuns:

Dupa mine e mai bine sa nu-l lasi sa intre in camera! De ce te expui la cancer? Ai posibilitatea sa faci lucruri mult mai frumoase dacat sa-ti innegresti plamanii si sa mori de tanara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fumez.am 12 ani si parintii mei nu stiulaughing Dar mai bine fumeaza si tu pe afara ...sau deschide naibii toate ushile si geamurile ca nu mori cu catziva tzantzarilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ai putea incerca cu otetul!
pui otet intr-o cana, pahar. si-l lasi pe masa. Numai ca nu sunt sigura ca fumu va diparea in 2 ore.:-s. totusi incearcawinking