| LoveGivesYouWings a întrebat:

Cum pot sa fac sa il uit cat mai repede pe ex-il? imi place super mult de un baiat si chiar mi-a propus sa fiu cu el... dar nu pot pentru ca ma simt vinovata... ex-meu a zis ca isi taie venele pentru ca ma iubeste prea mult iar eu daca mas pune cu acest baiat mas simti foarte vinovata, inca mai tin la fostul meu iubit dar doar ca la un prieten. vreau sa ma pun cu acest baiat pentru ca imi place farte mult de el dar nu pot

plz ajutati-ma...nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cine s-a despartit de cine? Fostul tau prieten ar trebui sa treaca peste asta oh go on.Combina'te cu acel baiat, pentru ca il placi.Si cu timpul il vei uita pe celalalt.

| Razvan a răspuns:

N-are tupeu sa isi taie venele nu iti face grijioh go on
Si daca si le taie, 112, eventual un psiholog
Ce nu intelege el? Ca oamenii sunt liberi sa plece oricand din viata ta, nimic in lumea asta nu e destul de solid pentru a sta drept in fata timpului
Traieste prezentul. El apartine unui trecut indepartat

| Lucix a răspuns:

Combina-te cu baiatul de care iti placewinking. Fostul n-ar avea tupeu sa isi taie venel, cat de nebun ar fi. Zice asta doar sa te intorci la el.

| LoveGivesYouWings explică:

Imi este frica ca va fi si mai deprimat decat este daca afla ca mama pus cu un alt baiat...si eu m-am despartit de el