| WeAreYoung a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi creasca cat mai repede parul? FUNDA la cel mai eficient raspuns tongue!

3 răspunsuri:
| dedebt a răspuns:

Sunt diferite produse pe care le gasesti prin hipermarketuri si cel mai des in farmacii, unde ti se pot da si sfaturi in legatura cu cel pe care trebuie sa il alegi.

| 95Cosmin a răspuns:

Poti incerca asta:http://www.youtube.com/watch?v=FxmZntIuQ_o&feature=related?

Daca nu sti engleza aici e traducerea:
Iei ulei cu care gatesti, il incalzesti in microunde si iti masezi scalpul cu el, dupa stai 4 minute cu capul in jos. Facand asta, sangele ajunge la ceva celule care stimuleaza cresterea parului. Dupa ea se spala cu ceva sampon care elimina pielea moarta care o ai pe scalp, si la sfarsit zice ca te poti spala pe cap dupa ce ai facut toti pasii aia.

Răspuns utilizator avertizat