| okokokokokok a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu ma mai trezesc cu penisul in erectie
e destul de greu sa urinez dimineata

scuze daca e categoria gresita

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

E normal sa te trezesti dimineata asa.
Asta inseamna ca esti potent si nu ai de ce sa-ti faci griji.
Inainte de a urina spala-te cu apa rece in zona genitala si o sa fie ok.

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Aplica-i doua carate in diagonalalaughing am mai auzit-o si pastarolling on the floor bai zănaticule in loc sa te bucuri ca, cocoselul e bun de instructie la prima ora tu te plangi nărodule ca nu poti sa urinezi, facem schimb til dau pe al meu ca atata mai e in stare sa faca. rolling on the floor

| Bogdan1o a răspuns:

Este normal sa il ai in erectie :d, nu-ti face griji este foarte bine
ai rabdare si mergi la baie dupa ce iese din erectie, sau poti sa pui niste apa rece si o sa scapimai repede de erectiewinking

| johnyboy a răspuns:

Peste cativa ani o sa te rogi sa te trezesti cu ea sculata....sau am mai auzit ca tine ca in momentul cand e cu iubita si trebuie sa faca sex nu i se scoala. fii multumit deocamdata ca e bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baga l in frigider inainte sa te duci la baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce, nu ai rabdare 5 min pana la baie si pana te intinzi? daca chiar trebuie fa sex seara si noaptea...

| Gabyii a răspuns:

Urineaza in chiuvetawinking