| CrIsSa1 a întrebat:

Cum pot sa fac si eu muschii la coapse dar fara sala? va rog frumos funda la cel mai bun vreau muschii la coapse va rog astept raspuns multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Destul de greu, e o grupa mare si e obisnuita cu efortul zilnic.

Ai gantere sau haltera acasa? Daca da, genuflexiuni cu greutate ( haltera pe umeri ), fandari cu ganterele in maini, etc.
5 serii / fiecare exercitiu, stai maxim 1 ora pe antrenament si faci de 2 ori / saptamana, in rest poti sa alergi sau sa faci bicicleta ( doar dupa ce iti trece febra dupa antrenamentul cu greutati ).

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Dar sa stii ca nu e un antrenament complet, la sala mai poti face extensii la aparat (foarte bun), impins la presa verticala, impins la presa orizontala.

In general orice faci acasa NU se compara cu sala happy