| Stefanismyname a întrebat:

Cum pot sa fiu mai tupeist?
Sunt baiat si sunt foarte rusinos, cei ce ati trecut prin asta cum ati scapat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul ti-l formezi in functie de persoanele din jurul tau, iar daca vei avea prieteni care sa te sustina si sa iti dea incredere sunt destul de sigura ca iti vei capata increderea de sine si vei avea tupeul de a face lucruri pe care inainte nici nu le indrazneai.
Ideea este ca tot ce ai nevoie este sa ai mai multa incredere in tine.

| LexiEla a răspuns:

Am invatat sa ma apreciez, sa cred in mine ca sunt o persoana interesanta si am ce spune oamenilor. Incearca.

| AlexBrooK00 a răspuns:

Gândește așa ca cu rușinea mori de foame abordezi totul cu tupeu dar ai grija ca s unele situați in care nu se pot aborda cu tupeu ca o să ai de pierdut.