| Ingerash_9146 a întrebat:

Cum pot sa folosesc crema depilatoare incat sa nu`mi iriteze piele, sa ma usture? Si de putine ori indeparteaza parul usor. Dau funditabig grin.

2 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Nu prea ai ce face doar dupa ce te-ai depilat poti sa te dai cu lapte, crema de galbenele care este foarte hidratanta...

Am gasit aici o crema depilatoare care este buna :

http://www.elmiplant.com/ro/Depilare/Crema-Depilatoare-pentru-Piele-Normala

Sper sa te ajute!

| obarbiebruneta a răspuns:

Si eu folosesc crema depilatoare si am incercat multe metode, dar orice ai face tot o sa te usture