| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-i recastig increderea mamei pentru ca din pacate am facut ceva grav si chiar daca mi-am cerut scuze nu stiu sigur daca m-a iertat. Mi-a spus ca nu mai are incredere in minecryingMi-am recunoscut greseala dar vreau sa aiba din nou incredere in mine.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Lol, sunt în aceeaşi situaţie. Bine, nu ştiu ce ai făcut tu. Dar eu am făcut ceva pentru care nu pot obţine dovezi să-mi demonstrez nevinovăţia.
Anyway... Ai putea doar petrece mai mult timp cu ea, ajut-o la chestiile casnice, fă ce îţi spune ea să faci, nu-i ieşi din cuvânt. Dacă spune că la 8 să fii acasă, la 8 fără 5 eşti în camera ta.
E ca şi cum trebuie să clădeşti o prietenie din nou happy

2 răspunsuri:
| carmen2980 a răspuns:

Pai incearca sa ii demanstrezi ca poate avea din nou incredere in tine, fa tot posibilul si demonstreazi ca esti demna de increderea ei.Si oricum la nu moment dat, daca incerci sa ii demonstrezi o sa uite si o sa treca peste.Bafta!

| luciana200972 a răspuns:

Fa numai lucruri bune, cere-i voie pentru orice, demonstreaza-i ca ti-ai invatat lectia, si in timp o sa aiba iar incredere in tine. bafta