| Laurretta a întrebat:

Cum pot să-i spun unui băiat că nu-l plac și că nu mai vreau să stau cu el fără să-l rănesc? avem o relație la distanță!

Răspuns Câştigător
| izaaa15 a răspuns:

Pai.incearca sa-l faci sa inteleaga ca o relatie la distanta nu are cum sa functioneze. zi`i ca iti pare rau, bla bla bla si ca nu vrei sa-l faci sa sufere. daca e baiat cu mintea deschisa, o sa inteleagawinking. bafta :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu...imi pare rau. dar nu mai putem continua. distanta ma omoara