| BilliOnaire a întrebat:

Cum pot sa ii arat unei persoane ca imi place de ea, dar sa nu fie prin vorbahee hee. big grin fundita.:]

3 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Pai, ii poti arata prin priviri, prin zambete dulci, prin gesturi.etc.dar, comunicarea e cea mai buna "arma" tongue

| 1112 a răspuns:

Sa te comporti sincer si foarte frumos cu pers respectiva...

sa ii dai importanta... sa comunici des cu ea...

cred ca asta e cel mai frumx lucru happy...

xoxowinking

| xBianca a răspuns:

Fa'i un cadou :X big grin! (Daca este fata)

Prin gesturi smug, vorbe dulci si priviri smug big grin. (Daca este baiat)

Acum :-s, depinde si de varsta acelei persoane si de sex, nu ai specificat asta.