| Lollaow a întrebat:

Cum pot sa ii conving pe parintii mei sa ma lase la revelion cu prietenii? sunt pe clss 9 si nu ma lasa, stiti voi... bla-bla-uri: ca ma otraveste cineva, ca patesc peva, etc, etc... Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Lace a răspuns:

Ar trebui ca părinţii tăi să vorbească cu părinţii unora din prietenii tăi şi poate aşa se vor convinge că aceştia sunt de încredere.
Baftă!

| Lollaow explică (pentru Lace):

Multumesc^.^

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Stiu ca tie nu iti convine si e enervant dar parintii tai au dreptate.Ei au mai multa experienta de viata si sunt constienti de anumite pericole.Multe lucruri rele se pot intampla la petreceri de genul asta, mai ales ca esti in clasa 9.