| Dydydodo a întrebat:

Cum pot sa ii dau de înțeles unui băiat ca imi place de el,dar fara sa-i vorbesc? Prietenele imi spun ca par figuranta la prima vedere și din acest motiv e posibil ca lui sa ii fie frica sa-mi vorbeasca. Odata a salutat o una "prietena"; oare o place pe ea? Ea este peste tot unde e el,parca o face intenționat. El la mine doar sa uita,dar îmi e rușine sa mențin privirea și îl ignor, mereu devine mai zgomotos când trec cu grupul meu pe lângă al lui. Oare are sens sa-i dau de înțeles ca îmi place?

6 răspunsuri:
| ergoproxy123 a răspuns:

Are sens... daca te priveste atunci priveste si tu inapoi. mai stai pe linga el ....si spune-i ceva dulce ^^de exemplu imi place parul tau sau ai ochii frumosi

| Jimtheghost a răspuns:

Well, am fot in situatia ta. Posibil sa-i placa de tine. Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el. happy

| fasfasfasafas a răspuns:

De ce nu ar avea sens? Nu inteleg de ce majoritatea aveți ideea ca băiatul trebuie sa faca primul pas

| iflirius a răspuns:

Fara sa incepi sa vorbesti cu el nu o sa reusesti niciodata sa ii dai de inteles ca il placi. Poate el habar nu are ca tu simti ceva pentru el, poate e confuz si nu stie exact ce e in capul tau. Vorbeste.

| RAY a răspuns:

La varsta lui omul vorbeste cu toate fetele poate va gasi una cu care sa faca sex, e ceva normal la varsta lui, acuma daca il atragi sexual nu stiu, poate pe el il atrag toate fetele la varsta aia mai mereu ti si sculata cand vezi fete

| Drimmero a răspuns:

Poate te place, cel mai ok este sa vorbiti intre 4 ochi sa vedeti cum sta treaba, iar daca amandoi va placeti, puteti forma o relatie, daca sunteti amandoi de acord cu asta!