| Pinkyyy;x a întrebat:

Cum pot sa ii fac pe parinti sa isi recastige increderea in mine?;( Vreau si eu sa ies pe afara. in mai multe locuri frumoase. dar nu ma lasa deoarece spun ca sunt prea mica si e anturajul prost. Spuneti. mi si mie ce sa fac sa aiba incredere in mine?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Simplu.Schimba anturajul. Fa-le alor tai cunostinta cu prietenii tai. O sa lase pana la urma dar ai grija la ce ora le zici ca vii si nu vii.Nu e frumoswinkingTrebuie sa iti respecti promisiunilebig grin

| Liviu a răspuns:

Anturajele sunt proaste in ziua de azi
Eu n-am probleme la cum ies eu afara din casa'
Orcum nu pe ei ii pacalesti ci pe tine
SI nu e bine nici sa iti dea prea multa libertate sa cunosti detoate
Da nici sa fii inchisa in casa sa nai habar de ce se intampla afara
Eu unu am stat aproape numai inkis in casa cand eram mic
Dar eu am invatat repedetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti faci temele, sa fi cuminte, sa stii sa evadezi, sa spargi lacate cu cutitul, sa ii asculti pe parinti

| anonim_6732 a răspuns:

Hi sunt pedepsita parintii mei nu mai au incredere in mine nu mai am voie afara am fost cu prietenul meu afara iar ei spun ca nu am voie sa am prieten deoarece sunt prea mica ...cum sa ii fac sa ma lese afar pentru ca le-am gresit de prea multe ori...cum sa imi regastig increderea in ei