| Gothick666Boy a întrebat:

Cum pot sa imi ascund email'ul pe facebook?
funda+vot

Răspuns Câştigător
| bigsy a răspuns:

Mai intai intri in cont. oh go on
Dai la "Informatii", de sub poza de profil.
Cobori cu cursorul de mouse pana jos. Vezi ca trebuie sa gasesti acolo " Date de contact" (acolo apare id-ul tau).
Dai la " Editeaza". Intri... Apare acolo adrese de email. Mergi putin mai in stanga si dai de o chestie, o imagine cu doi omuleti ( inseamna ca profilul e setat astfel incat poate fi vazut de toti prietenii, inclusiv prietenii lor ). Langa ea e o imagine cu o sagetica in jos. Dai clic pe sagetica de la ambele imagini cu omuleti si setezi la ambele " Doar eu". Asa nimeni nu mai iti poate vedea id-ul, doar tu. Funda, te rog.

1 răspuns:
| KeoAndrewDo a răspuns:

Il stergi de la,, Edit Informations" oricum te vei loga pe el orice ai facewinking Sper ca te-am ajutat. Bye Sh Vezi ca este acolo un spatiu la Edit unde scrie Hide Id