| kitty_8919 a întrebat:

Cum pot sa imi fac aspect hi5 cu poza mea? pls ajutati-ma.multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Intri pe hi5, la tine la profil.
Si sub poza apar urmatoarele. :

Oferă un cadou
Editare profil
Cum vede altcineva?
Modifică aspectul
etc.
iar tu dai click pe a 4-a optiune, pe "modifica aspectul"
sus in dreapta gasesti : "Aspecte create de mine"... si "Creeaza un aspect pentru profil".
Tu dai click pe a doua. " creeaza un aspect pentru profil"
la nume trebuie sa scrii o denumire a pozei. orice.
apoi dai click pe browse si selectezi poza pe care o doresti( ai grija sa nu fie prea mare poza, pentru ca atunci nu va merge)
ii setezi pozitia, atasarea.etc.
iar la sfarsit dai examinare ca sa vezi daca iti place cum a iesit.
dai "return " si pe urma Salvare.
Succes:*

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sa dai la Remove profile
iar dupa in acelasi loc unde scria "Remove profile"
o sa apara Customize profile... apesi acolo la customize
si iti bagi in casuta aceea URL-ul pozel tale.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu nu reujesc.la culoare fundal.nu stiu ce sa fac.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu a mers deloc, de ce, imi puteti explica mai cu inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am incercat sa-mi fac dar nu mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa de proasta esti mah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te-as ajuta.laughing
da nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi ca ma doare in **** de tine...eh uite nu ma doarelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta ma intrebam si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la hi5 si apasa prima acsuta si ii scrii datele tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa-mi fac un hi5 cu poza mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa-mi fac hi5 dar imi spune,, nu esti eligibil pentru a fi membru hi5,, ceas putea sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa fac.am incercat cum ati spus voi aici pe site dar nu merge.Acolo trebuie sa fie poza exacta de nu stiu cati pixeli, de unde sa fac eu rost de o poza exacta, nu stiu cum reusiti poate ma ajuta cineva dar foarte explixit...va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si eu am incercat cum a spus cioko19. dar nu a mers, nu stie nimeni de ce?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu am incercat cum a zis cioko19 si nu a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe hi5.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa-mi modific parola pe hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. intri la fotografiile tale. si sus deasupra pozei ai:"afisari link`uri pentru fotografii". copii cod`ul de acolo. apoi intri pe profilul tau. si sub poza mica ai editare profil eliminare aspect etc etc... dai la eliminare aspect. apoi iti apare tot sub poza ta in loc de eliminare aspect particularizare profil. dai acolo. si lipesti codul de la fotografie. sper sa-ti fie de folos :* kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri p hi5 si dai acolo modifica aspectul sau creaza un aspect pentru profil si dai acolo sus in dreapta creaza un aspect pentru profil dai acolo ii dai aspectului un nume si dupa aia doar la prima chestie nu la porcarii dai unde scrie browse si dai acolo! ca sa apada peste tot acolo scrie mai jos tot pe acelasi rand si dai acolo scrie in jos si in du dai si pe in jos si pe in ca sa fie pe toata pagina profilului dai salveaza si dupa aia dai la aspecte create de mine acolo scrie elimina examinieaza si utilizeaza acest aspect dai la utilizeaza acest aspect si iti apare
SUCCES! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe selectare profil imagine alegi imaginea select foto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este foarte usor urmeaza instructziunile lui cioko19 si iti faci eu am urmet instructziunile ei si acum am profilu la hi5 ca poza mea daca nu ma crezi iti dau hi5 meu: http://azucenahalicioaikaza.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar as vrea ceva emo le am vazut pe cele din galerie dar as vrea aspect cu poza in care cei doi se saruta cine a facut sau are ceva de genu daca vrea cineva sa o publice. plssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nici eu nu stiu scuzesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus cioko.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pizdalumama.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot asmi fac un logo pentru aspect hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog ajuta-ma ca imi trebuie ne aparat un hi5