| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cum pot sa imi fac cont pe metin gx ca zice ca incrierile pe acest server au fost inchise

5 răspunsuri:
| v1sE a răspuns:

Ce intrebari banale pui. Odata ce e inchis cum vrei sa iti faci?

Mare TI-E ograda Doamne!

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Da... singura solutie e sa-ti dea cineva un cont(aveam eu unu da nu mai stiu contul scuze)

| XxAndreiMasterxX explică:

Acum da merge dar nu mai merge downloadat. Apropo va dati seama ca intrebarea este de aproape 2 ani?! nu mai raspundeti.

| xioliolioloix a răspuns:

Ce s-au inchis rezervarile

| kent_3680 a răspuns:

Tinand cont ca intrebarea e foarte vechie din 7 septembrie 2010 acum merge sa te inscri