| AlexandruBOTT a întrebat:

Cum pot sa imi fac iubita fericita?
Nu doar prin alintari,.
Vreau niste exemple!

Răspuns Câştigător
| Emmy125 a răspuns:

Depinde cati ani ai/aveti!
Un trandafir oferit fara nici o ocazie e un gest dragut, o iesire la munte (daca iti permiti), un mesaj cu "te iubesc" cand nu se asteapta...
Acum nha, depinde si in ce stadiu al relatiei sunteti si ce isi doreste ea... Exemplele date sunt generale si ar trebui sa functioneze in orice situatie big grin

| AlexandruBOTT explică (pentru Emmy125):

Multumesc

| AlexandruBOTT explică (pentru Emmy125):

Mai vreau exemple

5 răspunsuri:
| FanulMeu a răspuns:

Cel mai simplu!
IUBESTE-O!
nimic nu o poate face mai fericita, daca nu observa ar cam trebui sa regandesti relatia.

| UzOm a răspuns:

Un cadou scump. O să aibă un orgas* vizual de toată frumusețea.

| Anon2k16 a răspuns:

Petreceti timp impreuna. Amintirile sunt mult mai pretioase decat un cadou.