| MaimoSH a întrebat:

Cum pot sa imi fac muschi la sims 2? Mi-a zis un coleg ca are niste hack-uri pentru sims 2 si poate sa ii puna tatuaje, muschi, sa isi faca casa de lux etc... dar fara aparate si nu stiu ce ca vreau sa se vada muschii si tatuajele vreau. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| yonela18 a răspuns:

Pai. din cate stiam eu.trb sa lucrezi la aparat...si cu, casa d lux iti dau eu cod pentru bani. ti apasat p crtl+shift+c si dp iti apare ceva sus d tot...si sri asa.motherlode, si iti faci cati bani vrei uh.:0 dar sims 3 e mai jmecher, poti sa-ti cumperi si masiniwinking fundita?:X:X