| Borsandi_Ramona_1996 a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul an stil emo fara sa merg la coafor?

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

Serios.happy eu Asa il fachappy Il pieptini bine-bine, il intinzi, il dai cu fixativ (ca sa il fixezi cum spune si numele) apoi il dai cu spuma si il asezi cum vreihappy sau daca Vrei sa stea Mai pompos asa (infoiat, voliminos) il tapezi cu pieptanul (iei o subita de par si dai cu pieptanul in sens invers Adica de jos in sus si dupa il pieptini usor ca sa il descurci [se incurca Putin dar merita])
Funda?happy

12 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Il indrepti cu placa, il tapezi, chestii din astea. Vezi pe youtube.

| Duucu a răspuns:

Ti-l bagi in WC.

| altrix a răspuns:

Ia o bucata de sticla. spargeo iei un ciob mai mare. il invelesti intr'o carpa ceva si incepi sa iti faci parul tongue
am vazut mai multe fete ca fac asa laughing

| Borsandi_Ramona_1996 explică (pentru altrix):

laughing)))))))) tare laughing)))) :v

| altrix a răspuns (pentru Borsandi_Ramona_1996):

Incearca laughing da nu taia de la jumate. ia din varfuri tongue

| Borsandi_Ramona_1996 explică (pentru altrix):

laughing))

| Iubareatzãã a răspuns:

Cu un pieptan, spuma/fixativ si o placabig grin

| Borsandi_Ramona_1996 explică (pentru Iubareatzãã):

Mda mss mult

| Iubareatzãã a răspuns (pentru Borsandi_Ramona_1996):

Cu placere!:*

| Iubareatzãã a răspuns (pentru Borsandi_Ramona_1996):

Funda?big grin

| Iubareatzãã a răspuns (pentru Borsandi_Ramona_1996):

Serios.happy eu Asa il fachappy Il pieptini bine-bine, il intinzi, il dai cu fixativ (ca sa il fixezi cum spune si numele) apoi il dai cu spuma si il asezi cum vreihappy sau daca Vrei sa stea Mai pompos asa (infoiat, voliminos) il tapezi cu pieptanul (iei o subita de par si dai cu pieptanul in sens invers Adica de jos in sus si dupa il pieptini usor ca sa il descurci [se incurca Putin dar merita])
Funda?happy

| biiannncaa a răspuns:

SIMPLU. Ti-l pui pe fata!