| shanela a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul daca sunt tunsa bob asahttp://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......hilton.jpg funda!

1 răspuns:
| Antonia154 a răspuns:

Salut, eu sunt tot asa frezata, la mine parul e ondulat si sunt nevoita sa il indrept, tu poti sa iti faci cret, sau dupa baie poti sa il usuci cu foenul doar ca sa il stringi in palma(zona in care sufla fenul. acolo stringi strins, se primeste bucle), nu prea stiu daca ai inteles dar...sa stii ca se primeste frumos.Sau poti sa il lasi sa se usuce de la sine, parul tuns BOB este scurt si nu prea poti face ceva...deci daca mai ai raspunsuri interesante scriemi si mie.Papa.Succes cu freza.