| Antonia154 a întrebat:

Cum pot sa imi fac piercing singurica acasa?
http://www.google.md/......tp?/imgres r:1, s:101

cum sa fac ca sa fie totul bine?

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Ai grija, foloseste un ac steril, incearca sa nu iti fie frica ca sa nu iti faci gaura stramba si uita-te intr-un atlas sau pe net pe undeva cam cum trec venele si nervii prin zona aia ca sa nu cumva sa nimeresti ceva si sa apara complicatii

| mat31new a răspuns:

Daca as fi taica-tau ti-as da o palma dupa cap si nu te-as mai lasa la calculator o saptamana. da-l in natiua lui de pierce, esti mai frumoasa fara el.

| Emena a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti faci, pentru ca va trebui sa cureti mereu locul unde ai pierce. Daca intr-adevar vrei pierce, fa-ti-l la un salon