| agentulagent a întrebat:

Cum pot sa imi fac publicitate gratis si cu succes la un Blog?

6 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Spui la prieteni sa trimita mai departe link blogului tau si pune-l si aicea fiindca vom vi cativa care vom intra si poate iti vom face si noi reclama daca ne place.

| Mycula a răspuns:

1.Introdu cateva articole pentru a da tonul discutiei
Personalizati infatisarea blogului. cu culori si imagini
trimitele prietenii prin email de crearea blogului dvs invitindu-i sa posteze comentarii
Faci publicitate la blog in alte site-uri, forumuri, bloguri, newsgroupuri si motoare de cautare.
Bafta si am si eu un blog www.mycula.blogspot.com

| Mycula a răspuns:

Si daca vrei eu pot sa-ti fac reclama la mine pe blog daca imi faci si tu reclama la tine pe blog+ca eu am 4 bloguri.

| eolithicro a răspuns:

Mass-uri sau incearca sa il pui pe cat mai multe site-uri. :)
http://fanseriale.wordpress.com/

| costi80 a răspuns:

Si eu caut dar nu gasesc!
toate siturile si blogurile sa apeleze la mine!
RECLAMA GRATIS

| Anghelescu_Claudia_1990 a răspuns:

Intra pe trafic.ro