| teona989 a întrebat:

Cum pot sa imi fac si eu mai multi prieteni la scoala adica cum sa ma comport chesti de genu asta? plz mult

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Sa fii deschis, glumet. Cand se aduna si vorbesc baga`te si u in seama, povesteste ceva placut, razi la glumele lor. Vorbeste mai mult cu ei cu pretexte ca ai nevoie de un pix. Cauta subiecte interesante pe care le poti discuta, asa vei fi mai deschis si iti vei face mai multi prieteni.

1 răspuns:
| Anonim_4628 a răspuns:

Incearca sa-i ajuti cu ceva, la mine merge aproape de fiecare data