| Kissmeshean a întrebat:

Cum pot sa imi fac si eu profilu de la youtube in genu asta

http://www.youtube.com/user/bebexo

Funda!

Răspuns Câştigător
| GabiLipan a răspuns:

Ca sa poti avea banner personalizat in partea de sus a paginii de profil trebuie sa ai foarte multe vizualizari la videoclipurile postate de tine (de ordinul zecilor sau sutelor de milioane) SAU sa platesti. Nu stiu exact cum se plateste pentru asta happy.
In rest poti face toate modificarile de pe pagina de profil. Selectezi "teme si culori" si apoi "afisati optiuni avansate" si de acolo poti alege toate culorile si imaginile pentru profil.
Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| Veverixxu a răspuns:

Si eu incerc aceeasi chestie dar nu reusesc