| miruna98 a întrebat:

CUm pot sa imi fac un iubit? imi place de un baiat din cls a 5a si e si k mine in clasa si nu pot sa-mi fac curaj sa-l intrebn daca vrea sa fie k mine.Va rog cei dupa TPU sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| LoveeYouuSweety a răspuns:

Pai fetito fa-l pe el sa vina la tine, fa-l pe el sa te placa.
P.S.: Mai bine pune mana si invata, ai destul timp pentru baietii!

| sunset a răspuns:

Mama ce probleme avem noi in clasa a 5-alaughing)
pune mana si invata, la varsta ta nu ieseam din casa, invatam si citeam, lasa naiba baietii ca o sa te plictisesti...
ps:mai invata sa scrii

| IuuxxI a răspuns:

Ehh lasa tu baietii. Pune mana si invata. Ca nici nu sti ce inseamna cu adevarat dragostea.
Ai timp pentru baietii cand mai cresti.winking
Ai numa 11 ani asa-i?
Lasa tu baietii. oh go on Ca nu esti de baieti acum. Daca, chiar iti place de el, baga-te in seama cu el. Vorbeste-i. Spune-i sa-ti mai spuna despre el, sa vedeti macar daca aveti lucruri in comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici macar n-ai buletin si iti trebuie iubit? La varsta asta trebuie sa invatati si sa va jucati cu papusile.