| Al3x_3632 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele de la mess [nu la id ci numele care mil vede toate lumea]si sa nu se vada numai la mine sa il vada toata lumea schimbat. cel mai bun raspuns funda si vot:X:X primul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Te adaugi in lista(dupa aceia poti sa te stergi daca vrei). Dai click dreapta(pe mouse)si gasesti CONTACT DETAILS si iti schimbi numele si gata!

6 răspunsuri:
| anonima122 a răspuns:

Dai la mesager si vezi acolo my contact details intri acolo si scrii sper ca ti-am fost de ajutor plz funda

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu l-am schimbat de la Contact Details, dar cel mai usor e sa dai prietenilor tai un mass cu numele pe care-l vrei si sa-l puna ei. Daca nu schimba-l ca mine. Sterge pe toti din lista si baga-i iar. Asta cred ca va mergebatting eyelashes

| Hottie a răspuns:

Pai eu asa fac:
Cand bag pe cineva in lista, scrie undeva ca cine vrei sa e vada persoana respectiva. Scrie acolo cum vrei tu...
Successs

| Al3x_3632 explică:

Ms mult prieteniwinking

| Fluture a răspuns:

Nuu, LolaKissrolling on the floor
decat ei ii va aparea daca face cum zici tu:*
da-mi un msg sa-ti zic cum se faceoh go on

| Al3x_3632 explică:

Fluture idu meu e : al9to@yahoo.com plz ajuta-ma si daca imi iese mai pun intrebari ca sa iti dau tie fundite dar plz ajuta-malove struck