| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa impresionez o fata? chiar daca ea nu stie ca o plac. Si cum aflu ca ea ma place? ca stiu ca nu pot sa i-o zic direct.

4 răspunsuri:
| DeeDee28 a răspuns:

Nu trebuie sa o impresionezi, trebuie sa o cucerestiwinking. Ina primul rand fii tu insuti. In al doilea rand, daca vezi ca te baga in seama fa-i complimente si apoi ii poti spune ca o placi. Nu ai nimic de pierdutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand nj bagate cu ea in seama cere-i id de meess apoi fa-i complimente tine legatura strans... cuceresteo cu o vorba si spune-i.winking

| adrian88_9398 a răspuns:

Da

| fairy13 a răspuns:

Pai incearca sa te bagi cu ea in seama si din gesturile, vorbele ei iti dai seama dca te place sau nu ...trebuie sa ai mare grija la prietenele ei sincer de multe ori o pot influenta si daca esti prietenul lor o sa o "impinga" spre tine n-o sufokprea tarewinking incearca asta ca merge e perfect big grinbig grin succes