| AbYtZy a întrebat:

Cum pot sa ma adu in boxe cu microfonul? am incercat sa setez din panoul de control dar nu am reusit. poate sa ma ajute cineva?

Răspuns Câştigător
| Webber a răspuns:

In cazul Windows 7 pasii care trebuiesc urmati sunt:
Control Panel -> Sound -> Recording -> Microphone -> Enable (daca deviceul apare dezactivat) -> Propories -> Listen (unde se bifeaza casuta Listen to this device

Daca nu gasesti device-ul Microphone sau Mic, asigura-te ca ai ultimul driver pentru placa audio instalat corect.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa rogi parinti

| DjYonutz a răspuns:

Www.talksmart.ro/concurs/n6PvyUyR inscriete si castigi boxe