| traficanta a întrebat:

Cum pot sa ma despart de un baiat intr-un mod cat mai placut?laughing) adica o sa ma intrebe de ce si eu ce ii spun? ajutorrlaughing) multumescbatting eyelashesca nici 2 zile n`am stat cu ellaughing)

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Ii spui:
-iarta-ma..., dar relatie dintre noi nu poate continua
-dc vrei sa ne despartim?
-(iar u ii vei spune adevarul :ca nu esti indragostita de el)

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda!
sper ca ti-am fost de ajutor love struck

| madycumada a răspuns:

Buna!
Cam multe fite, nu crezi?
Ii spui ca nu mai vrei sa fii cu el si gata!
2 zile nu inseamna mai nimic, mai ales daca nu tii la el. Spune-i ca o sa fiti amici in continuare si gata.
Atata tam-tam!
O zi faina!

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Pai in primul rand, oricum i-ai spune-o o sa se supere pentru ca o sa creada ca ti-ai batut joc de elbig grin Dar in schimb ii poti spune frumos ca ce ai vazut la el acum 2 zile nu mai vezi si azi si pur si simplu chiar nu mai vrei sa fiti impreuna... ce cred eu ar fi sa mai stai ca el vreo cateva zile sau o saptamana macar si asa nu o sa te ma creada chiar batjocoritoarebig grinsi mai poti sa-i spui ca nu vrei sa rscati prietenia voastra si asa ca va despartiti...mrg exista multe chestii p care i le poti spune depinde si de caracterul baiatului si de cum se va comporta plus ca poatetu ai un motiv mai serios sa te desparti de ellaughing

| Nane_5985 a răspuns:

Esti vagabondaaaaa laughing

| andreea_5269 a răspuns:

E bine sa faci asta intr-un mod cat mai politicos si e bine sa fii cat mai sincera...parerea mea...succes!