| ClaudiaMaria21 a întrebat:

Cum pot sa ma dezabonez de la cineva? ( pe facebook ); nu gasesc nicicum straight face, va rogbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Te poti dezabona. Te duci pe pagina prietenului pe care tocmai ti l-ai facut si in dreapta sus apare "Prieteni" si "Abonare". Te duci la abonare si dai click acolo si iti apar mai multe optiuni. Dai pe ultima unde scrie "Dezabonare" tongue

| ClaudiaMaria21 explică (pentru Miza):

Eu i-am trimis cerere si m-a abonat dar nu mi-a acceptat cererea, si am incercat cum zici tu dar nu pot..cred k doar daca o am la prieteni

| Miza a răspuns (pentru ClaudiaMaria21):

Poate,daca nu, e ceva eroare si o sa-si revina.