| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma dezbrac de tot pe imvu fara sa am aplicatia aceea?

Răspuns Câştigător
| TheStranger a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi nud, dar cu real credite deoarece daca-l cumperi cu promo credit nu o sa-l primesti pentru totdeauna, adica va merge doar cat timp esti on, odata ce ai iesit din imvu si vei intra din nou, vei vedea ca nu-ti mai merge.Deci ori il cumperi cu real credit, ori rogi pe cineva care e vip, ap etc sa ti-l faca cadou.Te anunt ca acum poti cumpara credite reale si cu telefonul.

13 răspunsuri:
| TheStranger a răspuns:

Nu, nu sunt, dar am o cunostiinta care e. Poti sa-ti cumperi vip de pe telefonul mobil daca vrei.
Daca doresti te pot ajuta. happy

| TheStranger a răspuns:

Spune-mi cum te numesti pe Imvu.

| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Ba nu e adevarat.Eu mi-am luat si mi-a ramas.Trebuie doar sa te duci in shop dai la all si scrii marodol.iti apare un patrat visiniu cam asa ceva.il cumperi si dupa aceea te duci in dress up si il pui dai hainele jos si esti goala. fundita?

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru AlexandraDaria2015):

Nu merge nu apare nimic cu marodol...

| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Nu stiu de ce nu mai apare.inainte aparea dar cred ca a fost scossad. daca voi gasi iti voi spunebig grin.

| AcuddlyToy a răspuns:

TheStranger ma poti ajuta si pe mine? M cheama Dudiiiiiiiiiiiiiiiii.(pe imvu)

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tu esti vip?

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ii poti spuna sa mi trimita aplicatia temporara de nud

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Bibistoc

| Alexandru_Frumosu_1975 a răspuns:

Bai nici eu nu stiu si ma joc imvu de 1 an

| Mihalache_Adriana_1987 a răspuns:

Cum pot avaea nudu fara ap