| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma inalt fara sa fac sport?

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Te legi la picioare cu elastic, si la maini, si pui doi prieteni sa te traga din ambele parti. laughing))

Man, daca esti lenes, si nu vrei sa faci sport, mai bine nici nu puneai intrebarea, ca pentru a te inalta trebuie sa faci : inot, volei, sau handbal. In plus daca faci sport, faci si niste muschi, mai scapi de burtica.winking

| OanaG a răspuns:

Sport Vladutz, esti micut, ai timp sa cresti, depinde si de gena parintilor tai, daca ei sunt pitici, asa vei fi si tu[daca nu vei face sport]

Dar daca te duci la basket ai toate sansele sa te faci un munte de om!

| TabooR a răspuns:

Cum vad la av esti destul de mic ai sa cresti si nu poti sa te inalti daca esti deja adult fara sa faci sport!

| Marcelino a răspuns:

Ai nevoie de sport.Baschetul e amuzant si te poate ajuta.

| Aicilef a răspuns:

Nu cred ca poti.trebuie sportttt

| virusalbviolet a răspuns:

Chemi o macara si te va trage in sus.laughingglumesc. Frate, fara sport nu ai cum sa te inalti.rolling on the floorAi sa vezi ca dupa juma de an vei fii cu totul mai inalt (iti spun din propria experienta)

| Yaso a răspuns:

Sa faci sport