| EuMiruna19 a întrebat:

Cum pot sa`mi aranjez parul [lung] in asa fel incat sa par mai inalta, mai matura puppy dog eyes Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| Rennata a răspuns:

Buna! pai ca sa fi si matura si s apara ca ai parul lung! poti sa al lasi desfacut si sa al faci cu placa apoi iti prinzi bretonul cu o clama micuta apoi poti adauga o fundita sa para mai dragut! eu asa mil fac la scoala! Funda!?:*

1 răspuns:
| Tudor_Florin_1990 a răspuns:

Scapa de complexe de acest gen...Nu fac bine. Esti foarte frumoasa oricum, si cine te vrea... te vrea asa happy