| Simonyka a întrebat:

Cum pot sa`mi cumpar ananas pe barn buddy pe facebook spune : "for fans only". fundoaaiehee hee

4 răspunsuri:
| Simonyka explică:

Am aflat big grin si nu e cum zici uhhee hee

| laura_8847 a răspuns:

In primul rand trebuie sa acumulezi monede iar apoi te duci la iconita care apare sub forma de floare la care scrie "magazin". Sus iti va aparea o iconita sub numele de "fructe" si ti-ai cumparat ananasuL. IMI ASTEPT FUNDITA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cum pot sa cumpar ananas big grinbig grinbig grin si passion fruit, pentru ca la magazin acolo nu exista, voi de unde l-ati cumparat? ma ajuta_ti si pe mine va rog mult :*:*:* dau o fundita...
multumesc

| marian2001 a răspuns:

Cum ai facut ca eu nu stiu?