| Cristina1010 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac cont pe youtube fara sa sa-mi fac in acelasi timp si pe gmail si restul?

p.s: am mai avut un cont dar l-am sters iar acum cand vreau sa imi fac altul se face si pe gmail google+...

Răspuns Câştigător
| MariusZap a răspuns:

Tu sti de unde vine youtube-ul?
Youtube-ul este de la google big grin
Tot timpul o sa iti ceara sa-ti faci cont de gmail.Dar nu te impacienta. Exista si lucruri bune la google+ si gmail. De ex:Cand intrii pe google si esti logat(a) pe gmail poti vedea tot ce s-a adaugat nou pe youtube, ce ai cautat pe google si chestii dintr-astea.In plus sunt multe programe(siteuri) care cer gmailul tau deci nu e problema daca il ai

| Cristina1010 explică (pentru MariusZap):

Multumesc frumos marius happy