| shine_8039 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun poze pe tumblr? Mi-am facut cont dar nu stiu cum sa pun poze help pls puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Buna! mai intai te duci la photo dai click... apoi dai click pe rasfoire si alegi poza pe care vrei sa o puiwinking...succes!happy

| Teodora20 a răspuns:

Sincer, mai usor dai reblog la alte poze. gen intri pe http://gone-in-paris.tumblr.com si vezi ca daca dai click pe ea iti apare imaginea. si acolo in coltul de sus dai reblog. daca nu te descurci da-mi un mesaj.

| thegreatgatsby a răspuns:

Tumblr e un virus -trollface-