| Candace a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb numele la mes? dar sa apara si in lista prietenilor. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,sus de tot la messenger ai un loc unde scrie messenger,apesi acolo,si o sa-ti apara o lista unde tu cauti my contact details si o sa-ti apara o casuta cu numele actual,il stergi si pui altul in locul lui, si apoi dai saVE. APOI tot pe langa messenger o sa gasesti un loc in care scrie actions, si apesi pe send my contact details. succes!