| DuLcyK a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb poza de pe TPU? Astept, funa + vot!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Dai la Editare Profil, sub chenarul unde scrie "Logat ca Dulcyk", şi alegi o poză. Nu uita, să nu depăşească dimensiunile avatarului. La final, dai pe Salvează profil, şi aştepţi maxim 24 h pentru actualizare.
Baftă!

3 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Intri acolo in stanga la Editare profil si iti urci o poza din pc, astepti cam 24h sa o poti vedea langa nickname

| Didi908 a răspuns:

Pai. dai la Editare profil si mai in josul paginii vei vedea ca scrie
" Selecteaza imagine profil" iti alegi imaginea din PC apoi dai la "Salveaza profilul"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editare profil.