| Marica_Elizabeta_1998 a întrebat:

Cum pot sa nu ma fiu obsedata de iubitul prietenei mele cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| mnbvf a răspuns:

Răbdare, o să-ți treacă.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai bun simt, respect pentru prietena ta si creier sa judeci situatia, atunci iti repliezi obsesia si iti cauti si tu un prieten.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu putina "multa" vointa. Cu timpul vei reusi mai ales daca iti vei gasi si tu un iubit la fel. Succes!

| T0T a răspuns:

Găsești altul după care să fii obsedată, sunt destui.

| Xdreaper21 a răspuns:

Cauta pe cineva sa iti placa mai mult sa va potriviti mai mult de cat cu iubitu prietenii tale

| ABCD122 a răspuns:

Cum spune si Tedy, ai răbdare. happy