| middle654 a întrebat:

Cum pot sa nu mai fiu timida si sa am mai multa incredere in mine?

5 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Fii amuzantă, încrezătoare, și gândește-te că încercare moarte n-are happy!

| ellaells a răspuns:

Pur si simplu sa nu te mai intereseze parerile celorlalti. E cea mai simpla solutie de a scapa de timiditate. Gandeste-te ca o viata ai si trebuie sa o traiesti la maxim happy

| anutzaEu a răspuns:

Pai gandeste-te ca nu ti se intampla nimic daca gresesti la ceva de ex.
De ce ar trebui sa fii timida, nu ar trebui, pentru ca daca nu esti timida nu ti se va intampla absolut nimic daca faci ceva nepotrivit.Nu se va sfarsi lumea.
Sper ca te-am ajutat si ca ai inteles mesajul pe care vreau sa ti-l transmit, te pup!

| Julya89 a răspuns:

Poti incerca sa iti spui in oglinda ca viata e scurta si ca mai ai multe de facut. Spune-ti ca nu poti sta toata viata pitita intr-un colt si ca la un moment dat tot va trebui sa scapi de timiditate. Spune-ti ca poti face orice si ca nimic nu e imposibil. P.S: Nu ma crede nebuna. Si eu eram ca tine, dar am incercat metoda asta si acum m-am schimbat. Succes!

| Elle_5517 a răspuns:

Incearca sa fii infipta! Sa faci totul bine gandidute ca esti cea mai tare, cea mai buna, cea mai puternica!

BAFTA!