| Andruza a întrebat:

Cum pot sa nu mai scriu cu ariel pe messenger? va rog halp i need help ca nu stiu dar sa scriu cu altceva MEREU adica nu dupa ce l am inchis gata sa se duca.Ms

Răspuns Câştigător
| buburuzaucigasa a răspuns:

Messenger-Preferences(Ctrl+Shift+P)-Appearance-Change Fonts&Colors.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

Unde ai tu lista de messenger, apesi pe CTRL&Shift&P si acolo dai la appearance.Si acolo stii sa dai.La font.La prima si iti alegi tu de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi bine măi, tu scrii cu detergent la tastatură? Te înțeleg că vrei să fie curată, dar nici așa. Cum nu mai scrii cu ariel? Păi... când s-o termina punga.

| Andruza explică:

Tare de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau