| pinky_2290 a întrebat:

Cum pot sa o ajut pe prietena mea care se simte singura, simte ca nu mai are pe nimeni alaturi de ea?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Poate ca are nevoie sa fie singura un timp ca sa se gandeasca mai bine la anumite lucruri.Trebuie sa o intelegi, sa o lasi singura dar sa ii dai de inteles ca atunci cand are nevoie de tine vei fi langa eahee hee

6 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Fi tu cu ea.

| Floreenofficial a răspuns:

Arata-i ca esti o prietena adevarata si ajut-o acum la greu.winking cum poti tu mai bine.

| roben174 a răspuns:

Exact ce a zis blueboy fii tu care esti cu ea sa vada ca nu es singura. Daca se simte asa singura fa niste eforturi si ajut-o si fii langa ea si """cand isi leaga sireturile""""mtf

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce prietena esti tu daca ea se simte singura! Tu unde esti! Este singura ca nu are iubit? Este singura ca nu are parinti sau familie?

| Razvan a răspuns:

Poate ca are nevoie sa fie singura un timp ca sa se gandeasca mai bine la anumite lucruri.Trebuie sa o intelegi,sa o lasi singura dar sa ii dai de inteles ca atunci cand are nevoie de tine vei fi langa eahee hee

| gabryel a răspuns:

Fa-i cunostinta cu mine happy