| lore_9594 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa ma lase intr'o excursie in Paris?straight face Banii nu sunt o problema, dar ea e ingrijorata de faptul ca as putea pati ceva! va rog, ajutati-ma!love struck thanks:*

Răspuns Câştigător
| SweethearT a răspuns:

Buna, si eu am fost in excursie la Paris. E superb laughing. Incearca so convingi spundandu-i ca sunt profesori ce sa va supravegheze, ca o vei suna si ca te vei comporta bine. Iar in caz ca merg mai multi colegi, foloseste si acest motiv.Eu am rugat-o sa ma lase pe motivul colegilor, si nu a trebuit doar in prima zi, la jumate si la sfarsit sa o sun. M-am distrat foarte bine.Ar fi pacat sa pierzi ocazia de a vedea Parisul.

4 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

Spune-i ca daca are incredere in tine...de ce nu tio demonstreaza... Spune-i ca o vei suna de cat 5-6 ori pe ziwinking

| mihaela_9665 a răspuns:

Pai.eu cred ca ar trebui sa stai mai mult de vorba cu mama ta si sa ii spui ca vrei cu adevarat sa mergi in acea exursie. Spune-i ca vei fi foarte trista daca nu o sa mergi.Succes.

| alex555 a răspuns:

Ai vazut filmul Teroare in Paris? poti sa ii spui ca nu se va intampla nimic acum si ca poate o sa fie singura ocazie cand il vei vedea.asa ca succes si ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca asta e singura ta sansa. si nu cred ca o sa mai ai parte de asa ceva...