| pitronia a întrebat:

Cum pot sa propun intrebari pe conquiztador?

2 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Buna. Poi intri acolo la conquistador si undeva deasupra scrie "Help-ul jocului" dai click si iti apare o lista mai lunga printre care si "Trimitere de intrebari" si de acolo te indruma unde sa apesi ca sa pui intrebare dorita. Sper ca ai inteles happy funda? love struck

| unCalutz a răspuns:

ConQUIZtador - Altele - Intrebari trimise - Scrie o intrebare noua - scrii intrebarea si raspunsul - pui lick-ul de unde ai luat intrebarea(pentru a vedea daca intrebarea si raspunsul sunt corecte)